
Jestem absolwentką Kierunku Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, uzyskałam dyplom lekarza z wynikiem bardzo dobrym oraz nagrodę Prezesa Śląskiej Izby Lekarskiej za najwyższy wynik z Lekarskiego Egzaminu Końcowego. Podczas studiów moja praca i zaangażowanie były wielokrotnie nagradzane stypendium rektora dla najlepszych studentów.
Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu. Doświadczenie zawodowe nabywałam także jako lekarz w poradni podstawowej opieki zdrowotnej oraz jako asystent badawczo-dydaktyczny katedry Patofizjologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Jestem autorką i współautorką licznych publikacji naukowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Wykonuję także zabiegi laserowe, krioterapię oraz biopsje skóry do badania histopatologicznego.
Jako lekarz opieram swoją relację z Pacjentem na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
Przyjmuję pacjentów dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.
Nie udzielam konsultacji z zakresu medycyny estetycznej.
